http://www.numizmatyczny.pl - O firmie

 
Sklep numizmatyczny.pl serdecznie wita !
 
 
Sklep www.numizmatyczny.pl jest oficjalnym dystrybutorem monet kolekcjonerskich oraz obiegowych emitowanych przez Narodowy Bank Polski. W ofercie posiadamy także inne  numizmaty produkowane przez Mennicę Polską, która wyróżniła nasz sklep - jako solidnego partnera - Medalem Nagrodowym Merentibus.

Nasza dynamicznie rozwijająca się firma zajmuje się numizmatyką - naszą pasją są przede wszystkim złote i srebrne monety kolekcjonerskie, monety obiegowe Nordic Gold oraz inne numizmaty. Na życzenie Klientów przygotowujemy zestawy upominkowe monet w eleganckim etui. W naszej ofercie znajdą Państwo także akcesoria numizmatyczne: tematyczne kasety numizmatyczne, albumy kolekcjonerskie, holdery i kapsuły ochronne.

Jesteśmy firmą numizmatyczną o ugruntowanej pozycji na rynku. Na stałe współpracujemy z Narodowym Bankiem Polskim, Mennicą Polską i innymi uznanymi mennicami zagranicznymi. Dzięki temu Klienci naszego sklepu mają pewność, że otrzymają zamówione numizmaty. Zapewniamy ponadto, iż będą to numizmaty najwyższej jakości, solidnie zapakowane i wysłane w szybkim terminie.

Godnym podkreślenia jest fakt, iż oferujemy Państwu atrakcyjne rodzaje jednych z najlepszych w kraju, bo bezpłatnych abonamentów na monety emitowane przez NBP. Abonament numizmatyczny daje Państwu bowiem możliwość połączenia bezpieczeństwa lokaty z zyskiem przewyższającym notowania najbardziej dynamicznych funduszy inwestycyjnych. Dzięki pasji, jaką są monety kolekcjonerskie, istnieje zatem także możliwość zarobku. Dlatego też w przygodzie z numizmatyką z powodzeniem łączycie Państwo własne zainteresowania i kolekcjonerskie pasje numizmatyczne z bezpieczną i opłacalną inwestycją.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prowadzimy sprzedaż części asortymentu numizmatycznego
także za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro jako użytkownik numizmatyczny_pl oraz sklep Allegro pod adresem: www.monety.na.allegro.pl Jednakże prowizje pobierane przez Allegro   powodują, iż ceny w naszym sklepie numizmatycznym są często bardziej atrakcyjne, niż na aukcjach Allegro. Pomimo tego, staramy się zapewnić Klientom Allegro równie profesjonalną obsługę, o czym świadczy ponad 2000 pozytywnych komentarzy.

Atuty zakupów w sklepie www.numizmatyczny.pl :  

1. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz uśmiech każdego kolekcjonera. Dlatego też usługi świadczone przez nasz Sklep są profesjonalne, solidne, bardzo konkurencyjne cenowo oraz perfekcyjnie dobrane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Sądzimy, że dokonanie zakupów w naszym Sklepie, utwierdzi Państwa w tym, że obsługa będzie fachowa i szybka.  

2. Uruchamiając sklep internetowy, naszym zamiarem było ułatwienie Naszym Klientom zamawiania produktów. W związku z tym staramy się stale i na bieżąco dopasowywać asortyment numizmatyczny do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dokładamy także wszelkich starań, by rzetelnie wywiązać się z każdego zamówienia, a transakcja przebiegła szybko i sprawnie.   Naszym przesłaniem jest: jakość, szybkość i kompetencja.

3. Jako legalnie działająca firma do każdej transakcji zawsze dołączamy dowód zakupu - paragon fiskalny (uwzględniający koszty wysyłki, co wynika z obowiązujących przepisów prawnych) lub na życzenie Klienta wystawiamy fakturę VAT. Zgodnie z przepisami prawa podatkowego, jeśli nabywasz monety lub banknoty od osoby prywatnej na kwotę powyżej 1000 zł, jesteś zobowiązany do zapłacenia 2% podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC). Fiskus nie śpi, dlatego też nie ryzykuj transakcji dla kilku złotych "potencjalnych" oszczędności, kupując produkty od przypadkowych sprzedawców. Ważne jest to, że dokonując zakupów w sklepie www.numizmatyczny.pl jesteś zwolniony z obowiązku płacenia podatku PCC.

4. Pamiętaj także, że składając zamówienie w naszym sklepie, masz pewność, że oferowane przedmioty pochodzą z legalnego źródła, a numizmaty są w I stanie zachowania. Nasz Sklep ma bowiem podpisaną z NBP umowę i jest oficjalnym dystrybutorem emitowanych przez NBP monet. Dlatego dajemy Ci 100% gwarancji , że otrzymasz numizmaty w I, czyli menniczym stanie zachowania.

5. Podane na stronie Sklepu ceny asortymentu - to ceny konkurencyjne i do negocjacji. Naszym stałym Klientom proponujemy system atrakcyjnych rabatów i promocji. Prowadzimy również sprzedaż hurtową.  

6. Staramy się, by opisy przedmiotów były dobrane jasno i przejrzyście - tak, aby nic nie pozostawiało wątpliwości, zaś przykładowe zdjęcia wiernie je obrazowały. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami - odpowiadamy na wszystkie maile. Chętnie służymy także radą i pomocą.
Staramy się ponadto przybliżyć Państwu historię. Numizmatyka jest bowiem piękną pasją, gdyż w szlachetnych kruszcach wyryto i zamknięto na wieki kawałek historii.

7. Wysyłka zamówienia nastąpi niezwłocznie po wpłynięciu środków na firmowe konto, przesyłka będzie dobrze zabezpieczona, a towar zgodny z opisem. Numer konta do wpłaty podajemy w zakładce „Kontakt”, gdzie znajdziecie Państwo ponadto niezbędne dane dotyczące naszej firmy.   Jeśli jednak zdarzyłoby się, że nie będziesz zadowolony, masz prawo do zwrotu towaru. W razie jakichkolwiek wątpliwości - pytaj. Jesteśmy elastyczni i w zasadzie zawsze możemy dojść do porozumienia.

8. Jeżeli są Państwo zainteresowani stałą współpracą ze sklepem www.numizmatyczny.pl , prosimy o kontakt w celu omówienia jej szczegółów. Serdecznie zapraszamy do współpracy, która na pewno okaże się pomyślna dla obu stron. Stale szukamy nowych rozwiązań, które mogą się przyczynić do rozwoju kolekcjonerstwa w Polsce. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje dotyczące współpracy.
   

Zapraszamy, życząc udanych zakupów !


Zespół numizmatyczny.pl
 
 

 
 
dmoz