Sklep internetowy: www.numizmatyczny.pl
Kolekcja Bohaterowie Trylogii + PREZENTY
previous next contents

numizmatyka

350 lat po zakończeniu potopu szwedzkiego, bohaterowie Trylogii znów powracają! Przy zakupie całej kolekcji - eleganckie prezenty GRATIS!

Podana cena dotyczy jednego numizmatu z kolekcji.
Kolekcja: "Bohaterowie Trylogii"

Stan zachowania:
I (menniczy)
Srebro: Ag 925
Stempel: lustrzany
Średnica: 32,00 mm
Waga: 14,14 g
Nakład: 12.000 szt.
Projektant: Beata Wątróbska-Wdowiarska
Rok emisji: 2010 r.
W zestawie: osiem srebrnych numizmatów w kapsułach ochronnych, osiem certyfikatów autentyczności przygotowanych przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych oraz certyfikat wystawiony przez Urząd Probierczy, przy zakupie całej kolekcji - w prezencie eleganckie etui w kształcie księgi oraz ekranizacja Trylogii w mistrzowskiej reżyserii J. Hoffmana na 5 płytach DVD

Podana cena dotyczy jednego numizmatu z kolekcji.

350 lat po zakończeniu potopu szwedzkiego, bohaterowie Trylogii znów powracają!

Pomysł na prezent doskonały!

Unikatowa kolekcja 8 wyjątkowych, srebrnych numizmatów z wizerunkami postaci klasyki polskiej literatury - bohaterami sienkiewiczowskiej "Trylogii".

Szlachetne srebro dla kolekcjonerów - prawdziwych koneserów numizmatyki, jak też pasjonatów literatury i historii Polski!

TRYLOGIA to wyjątkowe dzieło Henryka Sienkiewicza, stworzone ku pokrzepieniu serc i rozbudzeniu nadziei, po które w trudnych chwilach sięgały kolejne pokolenia Polaków, i które stworzyło wzorce patriotyzmu.

Ekskluzywna kolekcja, wykonana w srebrze, prezentuje głównych bohaterów na podstawie materiałów historycznych znajdujących się w zbiorach Muzeum Narodowego w Kielcach.

Na numizmatach z tej wspaniałej kolekcji widnieją:
  • JERZY MICHAŁ WOŁODYJOWSKI, ANDRZEJ KMICIC, JAN ONUFRY ZAGŁOBA, BARBARA JEZIORKOWSKA (Baśka), ALEKSANDRA BILLEWICZÓWNA (Oleńka), JAN SKRZETUSKI, HELENA KURCEWICZÓWNA i JURKO BOHUN.
Do każdego numizmatu dołączony jest certyfikat autentyczności przygotowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych oraz certyfikat wystawiony przez Urząd Probierczy.

Do całej kolekcji w prezencie eleganckie etui w kształcie księgi oraz ekranizacja Trylogii w mistrzowskiej reżyserii J. Hoffmana na 5 płytach DVD.

UWAGA!
Zamawiając tę kolekcję otrzymujesz pierwszy numizmat z wizerunkiem JERZEGO MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO. Kolejne numizmaty z kolekcji wysyłane będą do Ciebie raz w miesiącu.

Podana cena dotyczy jednego numizmatu z kolekcji.


Produkt oznaczony jest sygnaturą MW - znakiem firmowym Mennicy Warszawskiej, dziś Mennicy Polskiej S.A., który jest gwarancją jego autentyczności, oryginalnego projektu artystycznego i najwyższej jakości wykonania.

Zobacz również inne nowe kolekcje: 
     

previous next contents

Valid HTML 4.0!